Nurkowanie – nurkowanie Solina, Polańczyk, kursy nurkowania

Nurkowanie jest ostatnio jednym z najmodniejszych sposobów aktywnego wypoczynku. I my doskonale wiemy dlaczego tak się dzieje. Takich wrażeń jak pod wodą nie doznasz nigdzie indziej… chyba, że na pokładzie kosmicznego promu, bo tylko tak można porównać uczucie podwodnego stanu nieważkości. Spełnienie snów o lataniu!

Również podwodną faunę i florę szczególnie w ciepłych wodach  najlepiej oglądać na własne oczy. Pomożemy Ci zdobyć wiedzę  jak bezpiecznie nurkować i być może będzie to od tej pory Twoja nowa pasja…

Nie potrzeba Ci uprawnień do nurkowania  by zobaczyć  np. Solinę pod wodą.

Oferujemy Ci turystykę podwodną wraz z doświadczonym instruktorem. Dostaniesz cały potrzebny sprzęt i po krótkim przeszkoleniu zanurzysz się na kilkanaście, kilkadziesiąt  minut pod wodę :-)

Chciałbyś nabyć lub podnieść kwalifikacje nurkowe ? Proponujemy kursy na poszczególne stopnie płetwonurka ze zdobywaniem międzynarodowych uprawnień CMAS ( patentów ). Szkolimy podczas obozów nurkowych lub w toku indywidualnych zajęć.  Poza sezonem letnim prowadzimy kursy również na basenie.

Jesteś praktykującym nurkiem ? Pokażemy Ci najlepsze i najbardziej tajemnicze zakątki zalewu Solińskiego do których ciężko dotrzeć bez łódki i odpowiedniej wiedzy o jeziorze i jego legendach…

Nurkowanie na imprezie integracyjnej ?

Nie ma sprawy ! 🙂   Mamy również propozycje dla grup. Wyprawa nurkowa jest doskonałą formą budowy zespołu, ponieważ samo nurkowanie opiera się na typowych procesach integracyjnych takich jak:

  • współpraca w grupie,
  • wzajemna odpowiedzialność,
  • wspólne planowanie i realizacja planu,
  • gotowość do niesienia pomocy partnerom.

Posiadamy własne zaplecze sprzętowe :  poprzez maski, fajki, płetwy, pianki na własnej sprężarce do pompowania butli kończąc. Nasza kadra to pasjonaci… świetnie wyszkoleni instruktorzy płetwonurkowania z dużym doświadczeniem. Są w stanie każdego zarazić swoją pasją !

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji i spytać o szczegóły  prosimy o kontakt: bieszczady4x4@o2.pl  lub tel: 502247756


So you want to write me paper? Everything You want to Know About Right Paper For A Special Authors at Business is a step-by-step guide to writing which will allow you to have the chance to compose some beautiful newspapers and make an effect on your customer’s mind. You can also use this essay writing service to teach pupils at your college to create their own papers and earn some cash from it.

Oferta skrócona+70 dodatkowych

W ofercie ponad 70 różnych atrakcji!

Realizujemy również nietypowe zlecenia na imprezy integracyjne, firmowe w Bieszczadach, Rzeszów, Podkarpackie w/g pomysłów klientów !!!

Opinie naszych klientów

"zdecydowanie polecam wszystkim, miejscowka obledna - organizacja miazdzy - profesjonalizm i zarazem spokoj dowodcy udziela sie na kazdym kroku ;) wszystko mega przygotowane a zarcie - szczegolnie wedzona kielbasa marzy mi sie po nocach ;) trasy profesjonalnie przygotowane a atrakcji tyle ze gdyby chcialo sie z wszystkiego skorzystac to trzeba by bylo na miesiac przyjechac ;) ... kazdy quadowiec MUSI tutaj przyjechac - podobnie jak muzelmanin do mekki - przynajmniej raz w zyciu szacun za organizacje i dziekuje"

obiv4n
2017 © AtrakcjeBieszczady.pl
Realizacja: TVKarpaty.pl