Imprezy integracyjne Bieszczady

Proponujemy Państwu organizację  imprez integracyjnych, nagrodowych, motywacyjnych, firmowych, promocyjnych, szkoleń  itp… –  eventy firmowe  i team building Bieszczady, Rzeszów, Podkarpacie.

Realizujemy również  nietypowe zlecenia na eventy i team building w Bieszczadach w/g sugestii i pomysłów klientów !

Wspólnie opracujemy scenariusz pozwalający na stworzenie imprezy wyjątkowej na której każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Razem staramy się stworzyć niepowtarzalny klimat Bieszczadzkiej  imprezy  i by pozostały  niezapomniane wrażenia po ….

Oferujemy ponad 70 różnych zabaw i atrakcji do wyboru.

Działamy  tak…, abyście Państwo do nas wrócili i polecili nas swoim znajomym.  Jesteśmy wykonawcą nie pośrednikiem. 

Możemy zorganizować imprezę integracyjną, firmową  w formie zaproponowanej przez Państwa lub w sprawdzonych przez nas kilku różnych formach.

Może to być event w Bieszczadach, Rzeszów, podkarpackie w formie bezciśnieniowej zabawy.

Jako zabawa na  kolejnych atrakcjach, gdzie na bawiących czekają instruktorzy przy każdym stanowisku i można modyfikować na bieżąco  scenariusz w zależności od np. pogody, zaangażowania bawiących się czy innych czynników.

Może to być impreza firmowa  w Bieszczadach, Rzeszów, podkarpackie  w  formie mini zawodów

Jako rywalizacja, która wyzwala w uczestnikach dodatkowe emocje i motywację do zaliczania kolejnych atrakcji. Można zatem uzyskać dużo większe zaangażowanie bawiących się na imprezie. Nagrody dla najlepszych i dyplomy uczestnictwa są miłym akcentem podczas wieczornych podsumowań. Konkurencje są dobierane do wieku i kondycji uczestników od wymagających sprawności i odwagi po wesołe zabawy z dużą ilością śmiechu uczestników i kibiców. Proponujemy ponad 60 różnych atrakcji, oczywiście nie wszystkie są zaliczane do konkurencji olimpijskich 🙂

Może to być team building w Bieszczadach, Rzeszów, podkarpackie w formie pikniku.

Jako wspólne spotkanie pracowników lub klientów firmy. Podczas pikników proponujemy szereg zabaw i gier w celu uatrakcyjnienia czasu w formie aktywnej. Piknik pozwala na nawiązanie i umacnianie więzi wśród uczestników. Zapewniamy bezpieczną i dobrą zabawę z przeżyciami i emocjami 🙂

Może to być wyjazd integracyjny w Bieszczady, Rzeszów, podkarpackie  w formie przygody.

Jako połączenie kilku czy kilkunastu różnych sportów ekstremalnych. Impreza taka organizowana jest w formie np.wyprawy. Stopień trudności i miejsce dobierany jest do możliwości i preferencji uczestników. Impreza tego rodzaju ma na celu sprawdzenie się pod kątem zachowań i sprawdzenia własnego „JA” w trudnych i wymagających  warunkach.

Może to być impreza integracyjna w Bieszczadach, Rzeszów, podkarpackie   z elementami szkolenia.

Jako uzupełnienie i formę odpoczynku po ciężkim wchłanianiu wiedzy 🙂 lub w czasie przerw w zajęciach szkoleniowych.  Atrakcje takie przygotowywane są tematycznie lub dowolnie z całej naszej bogatej oferty atrakcji.

Naszym wielkim atutem jest to że w ofercie mamy ponad 70 różnych zabaw i atrakcji do wyboru.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat imprez proszę wypełnić  formularz kontaktowy lub skontaktować się z nami tel: 502247756  a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Państwem.


Oferta skrócona+70 dodatkowych

W ofercie ponad 70 różnych atrakcji!

Realizujemy również nietypowe zlecenia na imprezy integracyjne, firmowe w Bieszczadach, Rzeszów, Podkarpackie w/g pomysłów klientów !!!

Opinie naszych klientów

"Polecam miejsce na odreagowanie po siedzeniu za biurkiem przez 5 dni w tygodniu. Atmosfera super, trasa quadowa rewelacja. Pozdrawiam i polecam !!! :) :D"

Radek Wawa
2017 © AtrakcjeBieszczady.pl
Realizacja: TVKarpaty.pl