Oferta dla Quadowiczów

Jeśli masz własnego quada i nie masz gdzie pojeździć LEGALNIE to  zapraszamy do nas.

Posiadamy własne tereny i możliwość jazdy po terenach  zaprzyjaźnionych 🙂    

Jeździć można po różnych trasach od widokowych po extreeme, na GPS-a i na „kreskę na mapie”.

W swojej ofercie mamy też wypożyczanie quadów jeśli chcesz zabrać kumpla czy dziewczynę a nie mają quada to też nie problem – pożyczymy Ci.

Wjazd na teren u nas jest  BEZPŁATNY  !!!   Wymagamy tylko zgłoszenia.

Nic Cię nie kosztuje jeśli sam dasz sobie radę.

Jeśli chcesz możemy Ci zorganizować praktycznie wszystko ( zakwaterowanie, jedzenie, catering na trasie, przewodnika na quadzie lub przewodników z łącznością, trucka na GPS-a, road booka a nawet mini zawody w różnych formach i myjnię quadów.
Wówczas skasujemy Cię za to wszystko ale gwarantujemy, że będziesz zadowolony 🙂  ze współpracy, trasy, atmosfery i ceny, którą będziesz znał jeszcze przed przyjazdem.

To nie jest nasze główne zajęcie dające dochód a tylko hobby dające zadowolenie i satysfakcję z uśmiechu i zadowolenia innych i to nie jest tylko pusty slogan !!!    Zbierz grupę kilku chętnych i sprawdź nas 🙂

Jeśli dziewczyna albo żona i rodzina narzekają na Twoje hobby i wyjazdy quadowe to zabierz ich ze sobą a my przy okazji przepraw możemy zorganizować dla nich piknik i super zabawę z wykorzystaniem atrakcji z naszej bogatej oferty (około 60 różnych atrakcji) i tu też gwarantujemy, że będą się super bawić !!!

Napisz do nas przez  Formularz kontaktowy a my skontaktujemy się z Tobą  lub zadzwoń  502 247756 .

Oferta skrócona+70 dodatkowych

W ofercie ponad 70 różnych atrakcji!

Realizujemy również nietypowe zlecenia na imprezy integracyjne, firmowe w Bieszczadach, Rzeszów, Podkarpackie w/g pomysłów klientów !!!

Opinie naszych klientów

"Prawdziwie profesjonalna lekcja quadowania, niezapomniane wrażenia, miła atmosfera, zróżnicowany i ciekawy teren. Z pewnością wrócimy ponownie po dawkę adrenaliny :))"

junior112
2017 © AtrakcjeBieszczady.pl
Realizacja: TVKarpaty.pl