Parasailing

Parasail jest to spadochron przeznaczony jest do holowania (lotu) pasażerów za łodzią motorową, skuterem wodnym, quadem lub samochodem.

My proponujemy Państwu wersję spadochronu holowanego przez quada .  Wysokość lotu możemy regulować za pomocą liny (od 20 do 100 m). Posiadamy doskonałej jakości własny sprzęt przeznaczony do parasailingu.

Zobacz świat z innej perspektywy !

Tę atrakcję  polecamy jako jeden z elementów składowych imprezy integracyjnej lub ciekawy dodatek np. do przejażdżki na quadach !

Ilość adrenaliny dawkowana za pomocą długości liny  🙂

You need to be careful with your own results, although the most easy way to find essay help is to utilize the search engines on the world wide web. It pays to try out something unconventional to find precisely what you need. The paper writer article help you’re looking for can often be found about essays, written to assist.

Oferta skrócona+70 dodatkowych

W ofercie ponad 70 różnych atrakcji!

Realizujemy również nietypowe zlecenia na imprezy integracyjne, firmowe w Bieszczadach, Rzeszów, Podkarpackie w/g pomysłów klientów !!!

Opinie naszych klientów

"Byłem tam już dwa razy na quadach i raz na paintballu i wcale nie mówię że to był ostatni raz , polecam wszystkim niezdecydowanym , w moim przypadku warto przejechać 110 km dla naprawdę konkretnej dawki adrenalinki i odskoczni od rzeczywistości . Jeśli chcecie miło i aktywnie , na najlepszej jakości sprzęcie spędzić czas to znalezliscię odpowiednie miejsce i ludzi . Pozdrawiam"

misiek
2017 © AtrakcjeBieszczady.pl
Realizacja: TVKarpaty.pl