Quady Bieszczady – wypożyczalnia

Wypożyczalnia quadów Bieszczady-Rzeszów-Podkarpackie.

Wypożyczamy quady na godziny z przewodnikiem  jak również  na  doby.

Do jazdy posiadamy tereny jakimi nie powstydzili by się organizatorzy zawodów quadowych  . Posiadamy 20 ha lasu „pod quady” z torem extreem i 4 ha dla mniej zaawansowanych. Ponadto setki hektarów  nieużytków po których jeździmy LEGALNIE !!!  🙂

Jakie quady wypożyczamy ?

Naszą specjalnością jest rodzaj quadów zwanych quadami przeprawowymi lub terenowymi. Posiadamy flotę najlepszych maszyn w swojej dziedzinie. Quady terenowe mają napędzane wszystkie cztery koła (4×4), Quady te są przeznaczone  do jazdy w ciężkim terenie (np. bagna, głęboki śnieg). Moc silników tego rodzaju quadów przekracza nawet 50 koni mechanicznych  i pozwala wjechać  na najbardziej strome i niedostępne miejsca.

Kto może wypożyczyć quady ?

Wypożyczyć i kierować taką maszyną może nauczyć się każdy. Wystarczy kilka minut pokazowej lekcji i parę wskazówek od instruktora  i już można poczuć emocje związane z jazdą na tym niezwykłym, czterokołowym pojeździe. Jeśli lubisz zmagać się z własnymi słabościami i trochę się pobrudzić to jest to właśnie coś dla Ciebie ! Ilość adrenaliny dawkujesz sam – wybierając stopień trudności przeprawy.

Organizujemy  wyprawy quadami w teren z przewodnikiem od prostych terenówek (tor, pola, nieużytki, lasy) aż po ciężkie przeprawy  nocne.

Wypożyczamy  również  quady w Bieszczadach-Rzeszów-Podkarpackie  bez przewodnika.

Pamiętaj, że błoto, kurz, brud się zmyją a wspomnienia pozostaną   🙂

Dla najwyższej satysfakcji i pełni bezpieczeństwa jeździmy tylko  najlepszymi maszynami : Yamaha,  Kawasaki, Can-am,


Oferta skrócona+70 dodatkowych

W ofercie ponad 70 różnych atrakcji!

Realizujemy również nietypowe zlecenia na imprezy integracyjne, firmowe w Bieszczadach, Rzeszów, Podkarpackie w/g pomysłów klientów !!!

Opinie naszych klientów

"Super , super super . Ścianka , Qady , skutery wodne , paitball , rewelacyjna zabawa , organizacyjnie rewelacja . Ludzie z pasją , którzy podzielili się nią z nami w czasie dwudniowej imprezy . Było wyśmienicie . Panowie , wielkie dzięki , super zabawa , do zobaczenia za rok ."

Sohy
2017 © AtrakcjeBieszczady.pl
Realizacja: TVKarpaty.pl