OFERTA ATRAKCJI

Jak wybrać atrakcje na imprezy integracyjne, firmowe ?

Dobór atrakcji na imprezy  nie jest łatwy. Wielu pracowników równa się wiele preferencji osobistych. Jeżeli zależy nam tylko na dobrej zabawie wszystkich pracowników to  można iść na kompromis i próbować formę ankiety „co kto lubi” 🙂 .

Jeżeli chcemy osiągnąć określony cel to dobór atrakcji musi być  bardziej precyzyjny w czym pomożemy Państwu po kontakcie z nami.

Poniżej przedstawiamy  najbardziej uproszczoną ofertę  na proponowane przez nas atrakcje, rozrywki, zabawy podczas imprez integracyjnych, firmowych.

Znaczki – symbole atrakcji pokazują to co możemy Państwu zaproponować podczas różnego rodzaju imprez.

Proszę kliknąć na miniaturkę poniżej aby powiększyć.

Aby uzyskać szczegółowe informacje proszę wypełnić formularz kontaktowy a my skontaktujemy się z Państwem

lub  tel.:  502 247756

Oferta skrócona+70 dodatkowych

W ofercie ponad 70 różnych atrakcji!

Realizujemy również nietypowe zlecenia na imprezy integracyjne, firmowe w Bieszczadach, Rzeszów, Podkarpackie w/g pomysłów klientów !!!

Opinie naszych klientów

"Dwa dni spędzone w Bieszczadach pod czujnym okiem "Dowódcy" Franka, to niezapomniane przeżycie i wspaniała rozrywka dla ciała i duszy. Baza firmy to istna perełka dla rządnych atrakcji gości, paintaball, katapulta !!!, zorbing, tor quadowy z prawdziwym bagienkiem w którym upodliliśmy się po uszy i wiele innych, oczywiście jest też coś na ząbek. Gratuluję organizatorom pomysłu i zaangażowania, a w lato piszę się na kurs nurkowania na Solinie"

malutki Konstancin-Jeziorna
2017 © AtrakcjeBieszczady.pl
Realizacja: TVKarpaty.pl