Atrakcje na wodzie

Z przyjemnością i satysfakcja możemy zaproponować wiele wodnych zabaw i atrakcji na organizowanych imprezach integracyjnych, firmowych, piknikach takich jak:

– kule na wodzie (aquazorbing)

– pływanie na desce windsurfingowej

– pływanie na nartach wodnych

– holowanie banana

– holowanie tuby

– pływanie  motorówką

– pływanie  skuterem wodnym

W sezonie letnim to najlepszy sposób, aby dać upust swojej energii!

Dla pragnących podziwiać piękne bieszczadzkie krajobrazy, w suchej koszuli, proponujemy rejs statkiem lub łodzią motorową.

W naszych szeregach mamy prawdziwych wodnych pasjonatów, jak również doświadczonych instruktorów nurkowania, którzy od podstaw nauczą was wszystkiego, czego chcielibyście wiedzieć o nurkowaniu.  Jesteście już praktykującymi płetwonurkami? To świetnie! pokażemy wam najbardziej tajemnicze i niedostępne zakątki głębin Zalewu Solińskiego… lub pomożemy podnieść kwalifikacje na nowy, wyższy poziom! To dla nas wyjątkowy temat… dlatego jeśli chcielibyście wiedzieć więcej o nurkowaniu wejdziecie na zakładkę nurkowanie

Oferta skrócona+70 dodatkowych

W ofercie ponad 70 różnych atrakcji!

Realizujemy również nietypowe zlecenia na imprezy integracyjne, firmowe w Bieszczadach, Rzeszów, Podkarpackie w/g pomysłów klientów !!!

Opinie naszych klientów

"Dwa dni spędzone w Bieszczadach pod czujnym okiem "Dowódcy" Franka, to niezapomniane przeżycie i wspaniała rozrywka dla ciała i duszy. Baza firmy to istna perełka dla rządnych atrakcji gości, paintaball, katapulta !!!, zorbing, tor quadowy z prawdziwym bagienkiem w którym upodliliśmy się po uszy i wiele innych, oczywiście jest też coś na ząbek. Gratuluję organizatorom pomysłu i zaangażowania, a w lato piszę się na kurs nurkowania na Solinie"

malutki Konstancin-Jeziorna
2017 © AtrakcjeBieszczady.pl
Realizacja: TVKarpaty.pl