Liny i wysokość

Proponujemy Państwu podczas imprez integracyjnych, firmowych atrakcje z wykorzystaniem  technik linowych.

Zajęcia linowe takie jak: zjazd tyrolski, most linowy, pajęczyna, wieża ze skrzynek, wahadło, pal, rower na linie, slickeline  czy wspinaczka po ściance są zadaniami wymagającymi wykazania się odrobiną odwagi od uczestników. Niemniej jednak, mimo znacznego podniesienia adrenaliny obniżamy maksymalnie jakiekolwiek ryzyko.

Dosłownie każdy może spróbować swoich możliwości pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, których nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo i dobra zabawa ćwiczących  🙂

Euforia i satysfakcja po zjeździe czy skoku  jest tym większa, im większe są  obawy i strach przed …

Większość uczestników wręcz prosi o możliwość ponownego zjazdu czy skoku  🙂

Oferta skrócona+70 dodatkowych

W ofercie ponad 70 różnych atrakcji!

Realizujemy również nietypowe zlecenia na imprezy integracyjne, firmowe w Bieszczadach, Rzeszów, Podkarpackie w/g pomysłów klientów !!!

Opinie naszych klientów

"Byłem tam już dwa razy na quadach i raz na paintballu i wcale nie mówię że to był ostatni raz , polecam wszystkim niezdecydowanym , w moim przypadku warto przejechać 110 km dla naprawdę konkretnej dawki adrenalinki i odskoczni od rzeczywistości . Jeśli chcecie miło i aktywnie , na najlepszej jakości sprzęcie spędzić czas to znalezliscię odpowiednie miejsce i ludzi . Pozdrawiam"

misiek
2017 © AtrakcjeBieszczady.pl
Realizacja: TVKarpaty.pl