Atrakcje zimowe

Zimno i biało …?

Zima jest okresem równie dobrym na organizowanie imprez integracyjnych jak każdy inny.

Są nawet takie dziedziny, które bez śniegu się nie obejdą! To jedyna okazja aby poszaleć na skuterach śnieżnych, wybrać się na przejażdżkę czterokołowcem  – quadem, czy rozegrać bitwę paintball’ową w scenerii zimowego lasu. Jeśli tylko pogoda za bardzo nie przeszkodzi to zorganizujemy państwu zimą  niemal każdą imprezę  plenerową.

Szczególne polecamy jazdę na skuterze z instruktorem lub samodzielnie. Możemy nawet urządzić zawody lub nowoczesny kulig gdzie konie zastąpią konie mechaniczne naszych czterokołowców – quadów. Dmuchane banany i koła zamiast tradycyjnych sanek to naprawdę wyjątkowa frajda!

Posiadamy własne skutery śnieżne marki Yamaha, Bombardier, Arctic Cat.

Z taką mocą skuterów można poczuć prawdziwy kop adrenaliny! Dzięki automatycznej skrzyni biegów jazda skuterem jest dziecinnie prosta, a instruktorzy na pewno zadbają o maksimum bezpieczeństwa i maksimum rozrywki jaką tylko mogą Państwo poczuć ze śnieżnego szaleństwa!

Oferta skrócona+70 dodatkowych

W ofercie ponad 70 różnych atrakcji!

Realizujemy również nietypowe zlecenia na imprezy integracyjne, firmowe w Bieszczadach, Rzeszów, Podkarpackie w/g pomysłów klientów !!!

Opinie naszych klientów

"Dwa dni spędzone w Bieszczadach pod czujnym okiem "Dowódcy" Franka, to niezapomniane przeżycie i wspaniała rozrywka dla ciała i duszy. Baza firmy to istna perełka dla rządnych atrakcji gości, paintaball, katapulta !!!, zorbing, tor quadowy z prawdziwym bagienkiem w którym upodliliśmy się po uszy i wiele innych, oczywiście jest też coś na ząbek. Gratuluję organizatorom pomysłu i zaangażowania, a w lato piszę się na kurs nurkowania na Solinie"

malutki Konstancin-Jeziorna
2017 © AtrakcjeBieszczady.pl
Realizacja: TVKarpaty.pl