Nurkowanie – nurkowanie Solina, Polańczyk, kursy nurkowania

Nurkowanie jest ostatnio jednym z najmodniejszych sposobów aktywnego wypoczynku. I my doskonale wiemy dlaczego tak się dzieje. Takich wrażeń jak pod wodą nie doznasz nigdzie indziej… chyba, że na pokładzie kosmicznego promu, bo tylko tak można porównać uczucie podwodnego stanu nieważkości. Spełnienie snów o lataniu!

Również podwodną faunę i florę szczególnie w ciepłych wodach  najlepiej oglądać na własne oczy. Pomożemy Ci zdobyć wiedzę  jak bezpiecznie nurkować i być może będzie to od tej pory Twoja nowa pasja…

Nie potrzeba Ci uprawnień do nurkowania  by zobaczyć  np. Solinę pod wodą.

Oferujemy Ci turystykę podwodną wraz z doświadczonym instruktorem. Dostaniesz cały potrzebny sprzęt i po krótkim przeszkoleniu zanurzysz się na kilkanaście, kilkadziesiąt  minut pod wodę :-)

Chciałbyś nabyć lub podnieść kwalifikacje nurkowe ? Proponujemy kursy na poszczególne stopnie płetwonurka ze zdobywaniem międzynarodowych uprawnień CMAS ( patentów ). Szkolimy podczas obozów nurkowych lub w toku indywidualnych zajęć.  Poza sezonem letnim prowadzimy kursy również na basenie.

Jesteś praktykującym nurkiem ? Pokażemy Ci najlepsze i najbardziej tajemnicze zakątki zalewu Solińskiego do których ciężko dotrzeć bez łódki i odpowiedniej wiedzy o jeziorze i jego legendach…

Nurkowanie na imprezie integracyjnej ?

Nie ma sprawy ! 🙂   Mamy również propozycje dla grup. Wyprawa nurkowa jest doskonałą formą budowy zespołu, ponieważ samo nurkowanie opiera się na typowych procesach integracyjnych takich jak:

  • współpraca w grupie,
  • wzajemna odpowiedzialność,
  • wspólne planowanie i realizacja planu,
  • gotowość do niesienia pomocy partnerom.

Posiadamy własne zaplecze sprzętowe :  poprzez maski, fajki, płetwy, pianki na własnej sprężarce do pompowania butli kończąc. Nasza kadra to pasjonaci… świetnie wyszkoleni instruktorzy płetwonurkowania z dużym doświadczeniem. Są w stanie każdego zarazić swoją pasją !

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji i spytać o szczegóły  prosimy o kontakt: bieszczady4x4@o2.pl  lub tel: 502247756


Oferta skrócona+70 dodatkowych

W ofercie ponad 70 różnych atrakcji!

Realizujemy również nietypowe zlecenia na imprezy integracyjne, firmowe w Bieszczadach, Rzeszów, Podkarpackie w/g pomysłów klientów !!!

Opinie naszych klientów

"Nasza przeprawa na quadach będzie niezapomnianym do końca życia przeżyciem a to dla tego, że zostaliśmy zabrani w prawdziwe błoto, super maszynami a nasi przewodnicy - Pan Franciszek i Pan Paweł zawsze stawali na wysokości zadania, kiedy któryś z nas zatąpił w błocie swojego "potwora" po kierownicę. Paintballowa wojna, ochrona prezydenta, wspinaczka były równie sympatycznym uzupełnieniem. P.S. Pan Franciszek, właściciel - super gość z pasją - POLECAMY!!!"

grupa KM z WSK "PZL Rzeszów"
2017 © AtrakcjeBieszczady.pl
Realizacja: TVKarpaty.pl